Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Zsigmond K. Főiskoláról mit...

Zsigmond K. Főiskoláról mit tudtok? Mi a véleményetek? Írjatok le Mindent amit tudtok!

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Relatív új hely, jellemzően humán tárgyaknak. Nem túl nehéz, de azért itt sem viccből adják a diplomát. Vannak jó és kevésbé jó tanárai. Mit szeretnél tudni?
2011. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A nemzetközi tanulmányok szak érdekelne. Milyen a megítélése az ott szerzett diplomának, valamint szerinted (amennyiben ismered) jobb- e a Kodolányi-nál? Mennyire "gagyi" suli? Köszi a válaszokat!
2011. jan. 4. 13:12
 3/6 anonim ***** válasza:
A nemzetközi tanulmányok szak egy relatív új tátk-s szak, a nyelv miatt még akár el is lehet vele helyezkedni. Nem hinném, hogy rossz lenne a ZSKF-es diplomának a megítélése, inkább valószínű, hogy nem is ismerik. A Kodolányit sajnos nem ismerem, nem tudom vele összevetni. Az meg hogy gagyi-e relatív. Én ELTÉ-re jártam, és nem voltam hasraesve tőle, pedig annak a neve is nagy, és az oktatógárdája is relatív rendben van. Különben ha valaha Budapesten MA-t csinálnék, szerintem ZSKF-re mennék mindemellett. Szóval nehéz kérdés, amire nem is igazán lehet válaszolni. Sokszor egy neves egyetem is lehet rossz bizonyos szakokban (lásd PTE), és lehet akár egy kisebb nevű is jó bizonyos szakokban. Ha ennyire konkrétan tudod mit szeretnél tanulni, érdemes lehet közösségi oldalakon olyan emberektől érdeklődni, akik ott végeztek. Nekem az a tapasztalatom, hogy az emberek ezt nem veszik zokon :)
2011. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaidat, valószínűleg ez lesz, felkeresek ott tanuló embereket. Az ELTE-t ismerem, mert sokan járnak erre a szakra a barátaim közül.

Köszi még egyszer, hogy ennyi időt fordítottál a kérdésem megválaszolására!

Minden jót kívánok!

Üdv, Móni

2011. jan. 5. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Én már láttam olyan álláshirdetést, amibe bele volt írva, hogy vmilyen végzettséggel keresnek, kivéve a ZsKF-ről.
2011. jan. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget! hát nem túl biztató, azt hiszem ezt is törlöm a listámról!
2011. jan. 9. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!