Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az a legkésőbbi időpont,...

Mi az a legkésőbbi időpont, amikor még megcsinálhatom a nyelvvizsgát, hogy megkapjam érte az idei felvételikor a többletpontot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 12:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Jaj, légyszi valaki! Nem találom sehol, pedig tudom, hogy már itt is volt többször ilyen kérdés.
2011. jan. 3. 12:19
 2/7 A kérdező kommentje:

Találtam egy július 8-as időpontot, ez helyes? Nyugtasson meg légyszi valaki.

Tök jó lenne, ha ez lenne a dátum, mer akkor ha márciusban nem sikerülne (akkor megyek először), akkor lenne még 2 esélyem. :-s

2011. jan. 3. 12:22
 3/7 anonim válasza:
pótlólag beküldenie legkésőbb július 7-ig.
2011. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, addig lehet beküldeni, de csak azokat a nyelvvizsgákat fogadják el, amire május 31. előtt mentél.

Én is megyek egy márciusira és a májusi időpont már pont nem fér így bele. Sajnos. :S

2011. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor nekem az utolsó lehetőségem május 28.

Utolsó válaszoló! És azt nem tudod véletlen, hogy ha nekem pl. csak a májusi sikerülne, akkor hogyan kérhető igazolás róla? Mert azt június 17-én hirdetik ki, gondolom akkor maga a bizonyítvány nem ér ide július 7-ig.

Tudom, hogy ilyenkor valami igazolást kell letölteni és azt is elfogadják, de ez meglenne július 7-ig?

Egyébként sok sikert neked! :)

2011. jan. 5. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszi, Neked is!:) Véletlenül nem Társalkodóra készülsz?:D


Azt hiszem nem rakták még fel a nyomtatványt, de ezt az oldalt adták meg :


[link]

2011. jan. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Telc-re megyek. :)

2011. jan. 6. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!