Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Civil, levelező szakok a...

Civil, levelező szakok a Katona vagy Rendőrtiszti főiskolán?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a Rendőrtisztire levelezőre régebben még csak hivatásosokat vettek fel, most is ez a helyzet? És a a Zrínyin mi a helyzet? Kérem, hogy olyan válaszoljon, aki tényleg képben van.
2011. jan. 3. 12:12
 1/3 anonim válasza:
az RTFen van levelező civil szak, megnevezése biztonsági szakirány, levelezőn nem tudom hány félév, nappalin 6. biztonsági szakembereket képeznek, akik elég jól keresnek, egy jobb helyen 2x annyit mint egy friss diplomás rendőrtiszt (persze az is sok mindentől függ, hogy a rendőrtisztek mennyit keresnek). a szakra való jelentkezés feltétele egy biztonsági őri vizsga megléte, illetve érettségi, meg levelezőn azt hiszem 130.000 egy félév, ami nem olyan sok tekintve a többi költségtérítéses szakot más főiskolákon, egyetemeken. a többit én sem tudom, mert nem arra a szakra járok, de ha érdekel még valami, akkor kérdezz nyugodtan és megérdeklődöm neked. ja és ezzel a szakkal is lehetsz rendőr vagy akármi, ha felvesznek egy r.kapitányságra először őrmesterként, és (általában ha van ismerősöd) bekerülhetsz!!! (nem feltétlenül) egy átképzésre. 10 hónapos, hadnagyként távozol.
2011. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Igazán hasznos, és pontos választ adtál, már azt hittem pedig, hogy nem válaszol senki! :) Még1X köszönöm!
2011. jan. 19. 16:06
 3/3 anonim válasza:
Ez a szak van még az RTF-en? Valaki valami infót tudna nekem adni róla?
2016. jan. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!