Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik az az egyetem, ahova a...

Melyik az az egyetem, ahova a legtöbb sznob jár?

Figyelt kérdés
Budapesti egyetemekre gondolok. Tudjátok, aztt a nagyképű, "sztájlos", ultratrendi újgenerációt értem ezalatt.
2011. jan. 2. 17:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*azt
2011. jan. 2. 17:06
 2/14 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam Corvinusra sznobok járnak.. Bár semmiféle tapasztalatom nincs ez ügyben.. (Egyébként miért nem oktatás témakörben tetted fel a kérdést? Szerintem több választ kapnál.)
2011. jan. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Bretso ***** válasza:
100%
IBS? Amiket hallottam róla az alapján mindenképp.
2011. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem tuti, hogy a Corvinus...
2011. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van, oda kellett volna, de már mindegy, itt is jó
2011. jan. 2. 17:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kari bontásról tudok beszélni... A jogászok és a gazdászok közt jellemző a legjobban. A jogászoknál vannak dögivel alfahímek :D.. Persze jártam kapa egyetemen is, de mondjuk volt rajtam egy ing és tanárnak néztek...XD
2011. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Corvinus Egyetem Közgázas és államigazgatási karai. A Kertészettudományi nem sznob.
2011. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ELTE Jogtudományi Kara. Tele volt mindig kádergyerekkel, most a milliárdosok kölykei vannak ott.
2011. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ELTE-BTK? Róluk hallom főleg, hogy mennyire intelligensnek és trendinek hiszik magukat.
2011. jan. 2. 17:39
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Áááááá elte btk-s vagyok, és nem ismerek olyat, aki el lenne szállva magától. Nincsenek sznobok, de még csak kimondottan gazdagok sem. Inkább csak p.icsák vannak, de az se túl sok. Én is Corvinusról meg elte ájk-sokról hallottam ilyesmit. Na meg néhány BME-s, de azokra se jellemző
2011. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!