Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Át szeretnék menni egy másik...

Át szeretnék menni egy másik iskolába?

Figyelt kérdés
Középiskolás vagyok, és félévkor 2 tantárgyból is bukok. Következő évben szeretnék átmenni egy kicsit(nem annyira) gyengébb iskolába. Át lehet íratni? Vagy semmiképp nem vennének fel, mert félévkor megbukok?
2010. dec. 30. 23:44
 1/4 anonim válasza:
Ha van hely, átvesznek.
2010. dec. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felesleges presztizskérdést csinálni abból, hogy az iskola, ahova járni fogsz "erős" vagy "gyenge". Mivel buksz, egyértelmű, hogy nem kicsit gyengébb iskola kellene. Különben a másik iskola igazgatója dönt, ha ő hajlandó fogadni, akkor kb ennyi is az átvételi procedúra. Sokszor különben fellendítheti a tanulást egy ilyen változás, testvérem és én is váltottunk, szerintem egyikünk sem bánta meg.
2010. dec. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
okok köszi :D
2010. dec. 31. 13:09
 4/4 A kérdező kommentje:
azért írtam oda hogy nem annyira gyengébb, mert tényleg nem az és féltem hogy ezért fel sem vennének :)
2010. dec. 31. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!