Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy döntsek? Menjek át másik...

Hogy döntsek? Menjek át másik iskolába?

Figyelt kérdés

Most ránk jövő tanévben leszek 10-es. 10-re szeretnék átmenni egy gimnáziumba. Most egy szakközépbe járok elektrotechnika szakra. Az átlagom 4 felett volt félévkor és év végén is (sőt év végén jobb volt mint félévkor). Azért szeretnék átmenni mert egyáltalán nem érzem jónak ezt a szakot, nem érdekel, úgy érzem rosszul választottam. És amúgy sem ezen a szakon szeretnék továbbmenni felnőttként :S. Van esélyem átmenni egy gimibe? Hogy folyik ennek a menete? Mit gondoltok?


Nem buktam semmiből.


2011. júl. 25. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen átlaggal én nem ugrálnék, max ha kitünő akarsz lenni.Mert ha megvan az érettségi akkor bármelyik suliba tudsz továbbtanulni.

Amúgy mi érdekel?

2011. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A nemzetvédelem az ami eddig érdekel. Csak hát egy egyetemre felvételin lehet olyat kérdeznek amit én itt szakközépben nem tanultam, a szakma előnyére. De gimiben általános szakon úgy tudom mindent tanulnak. Javítsatok ha tévedek.
2011. júl. 25. 13:59
 3/5 A kérdező kommentje:
És itt az osztályom sem épp a legjobb. Tele van parasztokkal, az osztályátlag kb 3, én a legjobb tanulók között vagyok, rajtam kívül csak vagy 4-en érték el a 4-es feletti átlagot a 35-ből.
2011. júl. 25. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, egy gimiben ugyanolyan tirpák parasztok vannak. Ez nem kivédhető.

Én örülök, h szakközépbe jártam, mert nem kellett minden hülyeségből tanulni (pl nekünk nem volt kémia, biosz, föci, egyéb marhaságok) volt helyette közgáz. A gimiben szenved az ember csak... az érettségi mindenütt ugyanolyan...

2011. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Hát így még egy pont a maradás mellett. Tulajdonképpen most már nagyon fontolgatom, de nehéz dönteni, szüleim se nagyon támogatják, hogy átmenjek :S
2011. júl. 25. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!