Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen sikertelen vizsgát...

Egyetemen sikertelen vizsgát kötelező elmenni beíratni?

Figyelt kérdés
Vagy elég, ha a második(remélhetőleg sikeres) vizsga jegyével együtt iratom be?
2010. dec. 28. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanára válogatja. Javaslom konkretizáld, hogy melyik egyetem melyik tárgya melyik tanárnál, vagy az egyetem belső fórumán kérdezd.
2010. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen tanulok. Szerintem nem kötelező, ha nem íratod be, akkor elhagyott tanegység lesz, és mint ilyet később újra fel kell venned a tárgyat (ha kötelező volt).
2010. dec. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
2. vagyok, ami számomra furcsa, hogy elvileg index nélkül nem is lehet vizsgáz(tat)ni. Ha így engedte a vizsgázást a tanár, akkor az szerintem már a minimum, hogy beíratod a jegyet.
2010. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De beiratom, csak nem a mai időpontban, hanem egy későbbiben, egy már későbbi vizsga jegyével együtt.


Debreceni Egyetemről, Közgazdasági kar, Gazdasági matematika tárgy.

2010. dec. 28. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sosincs választási lehetőség. Ha nincs index, nem is kell vizsgázni, ha ott van, akkor addig el sem mennek a diákok amíg az eredményt meg nem tudjuk. Ha viszont megtudjuk akkor rögtön kerül is az indexbe. Mindenképpen írasd be amilyen gyorsan csak lehet, nehogy bajod legyen belőle, pláne egy kicsit is szívósabb tanárnál.
2010. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!