Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi ösztöndíjat kapsz és...

Mennyi ösztöndíjat kapsz és milyen rendszerességgel?

Figyelt kérdés
Szociális ösztöndíjra gondolok
2010. dec. 26. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Havi 10100 ft.
2010. dec. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szoctámot idéntől már semmit, előző évben még havi 11900at kaptam (ha jól emlékszem), mivel félárva vagyok.
2010. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ti is egyben kaptátok félév elején ? Mert én karácsony előtt még 2x kaptam,pedig már azelőtt megkaptam az egész félévre valót
2010. dec. 26. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem egyben kaptam. Talán egy hónap csúszással kaptam egyszerre kettőt, de utána folyamatosan havonta.Még januárban kapok, és februárban újra igényelni fogom, mert nagy szükségem van rá.
2010. dec. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Havi 29.750 Ft-ot kapok Tavaly első félévben fele ennyit kaptam, 2. félévben meg semmit. Szerintem következőben megint nem fogok, amilyen rendszer van a sulinkban...
2010. dec. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!