Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy van ez az ösztöndíjjal?

Hogy van ez az ösztöndíjjal?

Figyelt kérdés
Minden félévben arra kapok ösztöndíjat, ahogyan az előző félévben teljesítettem. (Ekkor nappalis, államis vagyok, a feltételek szerint.) De ha a következő félévben átmegyek levelezőre, ahol nem jár ösztöndíj, az előző félévi munkámért odaadják a nekem járó összeget, vagy az számít akkor éppen milyen munkarendben vagyok? Ha levelezős leszek, akkor már meg se kapom? Az ösztöndíjat mindig az előző félévre kapjuk, akkor ezek szerint kéne.
2010. dec. 23. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha átmész levelezősre akkor nem fogsz kapni.

Az előző félévi eredményed alapján kapod az aktuális félévben, ha jár. (Nappali, állami). Ha nem jár, akkor nem kapsz.

Tehát az aktuális félévben nem az előző félévit kapod meg, hanem az azalapján kapod meg az aktuális félévet, ha jár.

2010. dec. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól írja az első.

Ha úgy lenne, ahogy te írnád, akkor a végzetteknek is járna még végzés után fél évig az ösztöndíj, elvégre az utolsó szemeszterben is tanultak...

2010. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez is igaz sajnos. Végül is logikus, akkor sajnos nem fogok kapni. :) Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 23. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!