Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átjelentkezés szte-ttik ról...

Átjelentkezés szte-ttik ról szte-jugyu ra?

Figyelt kérdés

Jelenleg matek szakos vagyok elsős.

Most félévkor nem lesz meg a 30 kreditem...viszont következő félévben sem, mert egymásra épülnek a tantárgyak. Így nem lesz meg a 2 félév 30 kredit pontom...és átraknak a jövöre fizetősre.


Nos a másik, hogy jugyura szeretnék átmenni. Körbekértem, voltam TO, azt mondták átvesznek államira, de csak jövöre (2011/1)! De viszont, akkor már fizetősön leszek matek szakon nem fogja ütni egymást a kettő? Vagy így is átvesznek?


2010. dec. 20. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg?:D Amúgy szerintem ha vhonnan átvesznek egy másik szakra, az azt jelenti, hogy csak a második szakra jársz, az elsőt meg leadod... nem?
2010. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen. :)
2010. dec. 20. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!