Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki az SZTE BTK komédia...

Valaki az SZTE BTK komédia szakáról?

Figyelt kérdés
Olyan embert keresek aki oda jár. Lenne pár kérdésem. :)
2010. dec. 17. 12:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

13:52 Ez nagyon kedves tőled! :) (Meg persze a többiektől is)


Hát én most magyar szakon vagyok ugyanitt és nagyon nem jött be nekem... Most át szeretnék iratkozni kommunikációra. Olyanokat szeretnék tudni, hogy miket tanultok, milyen tantárgyaitok vannak (hátha lenne olyan, amit át tudnék vinni), Te/Ti milyen szakosodást választottatok? Meg úgy egyáltalán meg vagytok elégedve vele? Azt kaptátok, amire számítottatok? Ja és, hogy hol szoktak lenni az óráitok? Ott a BTK-n?

Egyenlőre ennyi jutott eszembe, de lehet, hogy lesz még ;)


Előre is köszi a válaszaitokat!

2010. dec. 18. 21:34
 12/21 anonim ***** válasza:

szerintem pszichológia, politológia, szociológia, antropológia, művtöri, társtöri neked is van/volt, ezeken kívül ami kifejezetten itt van, az a bevezetés a kommunikáció-és médiatudományba, és a legfontosabb: a kommunikációs készségfejlesztés (persze van még jópár). aztán van olyan, hogy weblapszerkesztés, közgáz, kvalitatív társ.kutatás.. hirtelen ennyi jutott eszembe :D

az óráim a btk épületében, a móra épületben, a petőfi épületben, és a TIK-ben szoktak lenni.


én abszolut jól érzem itt magam, és ennél sokkal rosszabbra számítottam őszintén szólva. a közösség megfogalmazhatatlan.. álmaimban nem hittem hogy vadidegeneket ennyire lehet szeretni :D (jó mondjuk ez nyílván nemcsak szakfüggő)


a szakosodásról nemsokat tudok szólni, nálam majd jövőre lesz aktuális. de erősen gyanítom, hogy a nyomtatott sajtót fogom választani (miközben az elektronikus is hívogat..) :)


remélem a legtöbb kérdésedre kielégítő válasszal szolgáltam.. ha van még valami, állok rendelkezésedre :D

2010. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
jah, és a 13:52-es voltam :)
2010. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszod!

Még annyit, hogy az anyag, amit tanítanak nem nagyon száraz? Vannak érdekes dolgok? Mert így címről... háát...

Nehéz vizsgázni belőlük? Tanárok milyenek?

2010. dec. 20. 08:45
 15/21 anonim ***** válasza:

Vannak tanárok, akik nyersen adják le az anyagot, van hogy nem veszed hasznát az órai jegyzetednek, mert televan kérdőjellel (magamból kiindulva :D), viszont a legtöbb tanár nekem rendkívül szimpatikus előadásmódját tekintve. Márpedig én tipikusan az a fajta vagyok, aki arra figyel, ami érdekli.. Nagyon érdekes az óráim 80%-a, a maradék 20 az az a kategória, ami magyarosoknak, bölcsészeknek, meg így összesűrítve sokaknak van: tehát nem kifejezetten kommédiás óra. Már így az elején világossá vált, hogy ha nem erre vesznek fel (amit ráadásul nagyon akartam), akkor nem bírom.. rengeteg érdektelen órám lett volna amiatt, mert nem érdekel.


Épp ma vizsgáztam pszichológiából.. háát... :D úgy kezdődött, hogy kb öt embernek viszontlátás, egyes, beszélgetés és/vagy puskázás miatt. De volt, olyan vizsgám, ahol simán együtt tudtunk működni a többiekkel, egyszóval tanár, vizsga meg szituációfüggő az egész :)


megint 13:52-es voltam :D

2010. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Te vagy az én emberem 13:52! :D

Én is pontosan ilyen vagyok! Csak arra figyelek oda, ami tényleg érdekel. Ezért szenvedek magyar szakon... Hát a 80%-20% arány az nagyon jó!!

Most már tényleg biztos vagyok benne, hogy át akarok jelentkezni! Nagyon szépen köszönöm szépen! :D

2010. dec. 20. 21:26
 17/21 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit :D

A továbbiakban is, ha esetleg van valami, szivesen állok rendelkezésedre ;)

Egyébként meg, ma megvolt az első bukásom :DDDDDDD

2010. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
:S uhh... Sajnálom. Miből? (Hallod most nézem, nekem is.... Mindent leírtam a tanárnak.. nem tudom, hogy még mi a jó francot akar... -.- )
2010. dec. 22. 18:08
 19/21 anonim ***** válasza:

kultúrális antropológia (Y)

Abszolut nulláról kezdtem, és úgy is jobb lett, mint annak a csajnak, aki szanaszéjjel tanulta magát..

Nemlesz kedvenc ez az elektronikus vizsga :DD

Meg egyébként sem igazán aranyoskedves ez a 55%-tól kettes megoldás :D ..

2010. dec. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

elektronikus vizsga?

az igen! 55%-tól kettes... -.-

Az én vizsgám meg mozgóképelemzésből volt. Egy csajszi mindent elolvasott az órára, mindent kívülről belülről megtanult.. és kettes lett neki... nem tudom mit szóljak... :S

2010. dec. 23. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!