Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki az SZTE BTK komédia...

Valaki az SZTE BTK komédia szakáról?

Figyelt kérdés
Olyan embert keresek aki oda jár. Lenne pár kérdésem. :)
2010. dec. 17. 12:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Komédia szak? Ilyen is létezik? :D
2010. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Ne nevettess már! :D
2010. dec. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kommunikáció és médiatudomány.. -.- --> komédia
2010. dec. 17. 12:50
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Oda járok (de minek?) kérdezz!
2010. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%
Szuper. Elvégzed, és mehetsz túrósbuktát porcukrozni a kisállomáson lévő buszbüfébe.
2010. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%

Utolsónak teljesen igaza van, én oda járok, de szeptembertől iratkozom át másik kar, másik szakára. A BTK (ha valaki nem mindenképpen tanár akar lenni) semmit nem ér.

Még jó, hogy a 3.félévem vége előtt végre sikerült rájönnöm erre és nem pazarlok el ezzel több időt.

2010. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a kommunikáció még egy olyan szak a btk-n, amivel viszonylag lehet valamit kezdeni. Jó, azzal se sokat, de én pl nyáron kapom meg az angol szakos diplomámat, na azzal aztán tényleg mehetek porcukrozni. Szóval ha mindenképp ragaszkodsz a btk-hoz (amiről még az egyik tanárom is azt mondta, hogy csak arról ad papírt, hogy nem vagy hülye), akkor jó lehet a kommunikáció, csak válassz mellé még valamit (vagy nem tudom, ebben a rendszerben hogy van..)
2010. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is oda járok, szivesen válaszolok a kérdéseidre. Amikor én kezdtem el érdeklődni ez iránt, senki nem tudott segíteni.. Úgyhogy most igyekszem régi sorstársaimon segíteni :D
2010. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Ja hogy kommunikáció és média. Hát akkor azt írd, bár tény, hogy ez a szak is egy komédia.
2010. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az ország legjobb egyik legjobb kommunikáció szakja, ha nem a legjobb. Nagyon sokan kerültek onnan be a médiába. Az már más kérdés, hogy mennyire telített a szakma és a kapcsolatoknak itt van csak igazán nagy jelentősége.
2010. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!