Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Visszakell adni az ideiglenes...

Visszakell adni az ideiglenes diákot? Mikor kapom meg azt? Van rajta matrica?

Figyelt kérdés

Elhagytam a diákom! Már elmultam 19 ha igényelek ujat akkor ideigleneset kapok amig megnem jön az eredeti diákigazolvány. Kapok az ideiglenes diákra is érvényesítöt vagy csak az eredetire ha megjön? És még annyi lenne a kérdés hogy mennyibe kerül igy mind kettö és menyi idö mulva kapom meg az eredetit meg az ideigleneset is ?

köszönöm elöre is a válaszokat!


2010. dec. 7. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

középsuli vagy egyetem?


nekem 360 forint volt az ideiglenes,fénykép kell hozzá

3600 a rendes,most már második hónapja még midnig nem készült el,de végülis mind1,90 ft meghosszabbitani az ideiglenest


az ideiglenesre már nem adnak érvényesitőt,anélkül is érvényes,majd csak az ujra kapsz


egyetemi diákom van


középsulisnál más az ár

2010. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Középsulis diákrol van szó! Hallottam olyat is hogy kapok az ideiglenesre is érvényesítot de hát azért megkérdezem!
2010. dec. 7. 19:01
 3/3 anonim ***** válasza:

vissza kell adni, ha megjön a rendes

tudtommal nincs rajta matrica

2010. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!