Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha kellett írni egy levelet a...

Ha kellett írni egy levelet a mikulásnak azt az oszifő elolvassa? :D

Figyelt kérdés
9. osztály csak azért mert nyíltan szidtam a tanári kart, és a föcitanárt Sztálinhoz hasonlítottam kértem egy energiaitallal feltöltött matektanárt és beírtam a közepére, hogy aki idáig eljut kap egy korsó sört, szóval mire számíthatok holnap?
2010. dec. 5. 23:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem. Ha a Mikulásnak írtad, akkor azt csak és kizárólag a Mikulás fogja elolvasni. Mi köze van ehhez az osztályfőnöködnek? Hacsak nem ő a Mikulás, akkor semmi!
2010. dec. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
talán mert a mikulás nem létezik, viszont ez csak a beadás után jutott eszembe
2010. dec. 5. 23:51
 3/20 A kérdező kommentje:
és tuti rákérdezne mer' amikor viccből mondtam a jónapot kíívánoknál h csókolom nagyon finom volt a kókuszgolyó hogy milyen kókuszgolyó...
2010. dec. 5. 23:54
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék sértő lenni, de neked valami problémád van?
2010. dec. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
igen pontosan a kérdésben meghatározott problémám van
2010. dec. 5. 23:59
 6/20 A kérdező kommentje:
inkább jobb dolgom nincs
2010. dec. 5. 23:59
 7/20 anonim ***** válasza:

Oké. Az osztályfőnököd elolvassa a Mikulásnak írt leveledet.

Sajnálom.

Nagy szerencse, hogy laza gyerek vagy.

2010. dec. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tanárnak majd nem tetszik de az osztályod szakadni fog. :D
2010. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom,h iskolai szinten kellett -e beadni, v osztály szinten. Sőt attól is függ, h mekkora suliba jársz. Mert nálunk (kisvárosi, kicsi iskola, évfolyamonként 2 osztállyal) pl. volt, h vmi kérdőívet kellett kitölteni, és az egyik b@romarcú oszt.társam a nem rubrikához odaírta, h transzvesztita (ráadásul nem sikerült helyesen leírnia az imént említett szót), és elég nagy balhé lett belőle, ugyanis az ofő felismerte az írását, hiába ment név nélkül a dolog.

Amúgymeg megérdemelnéd :D

2010. dec. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
bár miért olvasná el 36 gyerek levelét? biztos vicckönyvet ír bazzeg írtam volna oda hogy copyright
2010. dec. 6. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!