Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miket hallottatok a budapesti...

Miket hallottatok a budapesti Szent Lászlóról?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 15:34
 1/6 anonim válasza:

Sziaa!

Én eddig csak jó dolgokat hallottam róla. Voltam ott nyílt napon, és nagyon tetszett. Szimpatikusak voltak a tanárok, és a diákok is. Biztos hogy első helyen fogom megjelölni.:)

Te melyik tagozatra szeretnél menni, és milyen nyelvet tanultál eddig?

(Ezeket a kérdéseket azért tettem fel mert így részletesebben is tudok írni a tagozatokról, vagy arról amelyikre szeretnél menni.)

2010. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olasz meg német érdekelne :)
2010. dec. 3. 20:47
 3/6 anonim válasza:

Szia

Tavaly felvételiztem oda és hát nem nagyon tetszett. Felvettek volna oda, de nem voltak szimpatikusak a tanárok.

Ha jó tanuló vagy, nagyon tudom neked ajánlani a Karinthyt, Apáczait, Szent Istvánt és az Eötvöst, mert ez a 4 a legjobb Pesten. Illetve ott van a Fazekas még, de az stérberképző és versenyistálló. Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.

2010. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
fujj nekem a Karinthy nagyon taszító:D
2010. dec. 3. 21:37
 5/6 anonim válasza:

Szia

Én is a németesre szeretnék menni, és nyílt napon azt mondta az egyik németet tanító tanárnő, hogy nincs a Szent Lászlóban németből írásbeli, csak szóbeli. A szóbeli követelmények fent vannak a honlapjukon.

[link]

A németet átlagban heti 6 órában tanítják, és haladó szintről indul.

Am a Karinthy-ba én se szeretnék menni...

2010. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Én a Szent Lászlóba jártam, tavaly ballagtam, és ez volt a lehető legjobb gimnázium amit csak választhattam:) Anno én is megjelöltem a Karinthyt is...anyám erőltette...mindenesetre végül mégis itt kötöttem ki:) A tanárok iszonyat jófejek...jó persze mindenhol vannak szemét tanárok, itt is...de nem kell aggódnotok, mert a legrosszabbat már elkerültétek az én volt osztályfőnököm személyében...ő tipikusan olyan tanár volt aki csökkentette az iskola színvonalát, de épp emiatt lett elküldve...de ha tényleg oda akartok menni meglátjátok majd h a tanárok miatt tényleg nem kell aggódni:) és mint mondom nagyon jó döntés volt h oda jártam...olyan programok voltak amikről más sulikban nem lehet hallani...minden évfolyamnak ki van találva egy program minden évben ami tök jól összekovácsolja az osztályokat meg megtanít együtt dolgozni. A német tagozatról túl sokat nem tudok, de az olasz az nagyon jó, mert az 5 éves és kéttannyelvű, szóval ott tényleg meg lehet tanulni olaszul! Biztos a németessel csak arról nem tudok nyilatkozni, mert nem voltam kifejezetten jóban németessel xD Ha bármi kérdésetek van szívesen válaszolok! És tényleg nagyon jó volt lászlósnak lenni! Akiket csak ismerek így vélekednek:)

2010. dec. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!