Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen mi történik, ha az...

Egyetemen mi történik, ha az egyik alaptantárgyat nem tudom teljesíteni?

Figyelt kérdés

Mérnök infó levelező szakon, ha nem tudom teljesíteni a programozást első félévben, akkor

1. fel tudom venni újra második félévben?

2. egy év múlva tudom csak felvenni, addignem járok egyetemre(merthogy ugye minden erre épül)?

vagy mi történik?


2010. dec. 1. 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:
az arra épülőket addig nem tudod felvenni. keresztfélévbe nem biztos, hogy indul a tárgy, de vizsgakurzus biztos lesz. az azt jelenti, hogy órát nem tartanak, csak vizsgázni mehetsz. de ha nagy a szak és sokan bukfenceztek belőle, akkor lehet van keresztfélévben is rendesen óra.
2010. dec. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az se biztos, hogy van belőle vizsgakurzus, illetve ha a hozzátartozó gyakorlatból is bukott, vagy együtt kreditelik, akkor csak egy év múlva veheti fel.

Szóval ha csak úgy mehetsz vizsgázni, hogy abban a félévben kell teljesíteni a gyakot is, ami meg nincs, akkor gáz van. De a többi tárggyal haladhatsz előre.

2010. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!