Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az esti tagozatnak vannak...

Az esti tagozatnak vannak feltételei vagy bárki átiratkozhat? Hogy néz ki egy esti tagozatos órarendje?

Figyelt kérdés
Én a 12.évadot szeretném estin végezni csak nem tudom hogy hogy mukodik(tanárok,osztály...). Esetleg ha valaki estin végezte a 12et vagy jelenlegi is ott van, ajánlja akkor is ha nem dolgoznék napközben. Köszi!
2010. nov. 28. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ajánlani akkor ajánlom ha magadtól is tudsz rendesen készülni. Bár te ha jól értem sima estire mennél, nem levelezőre. Az úgy néz ki, hogy van mondjuk heti 3 nap amikor be kell menned délután, úgyanúgy van mondjuk 6 óra, a szünetek nálunk csak 5 percesek voltak hogy ne végezzünk olyan későn gondolom, szóval itt csak annyi a különbség hogy délután van és nem minden nap. Érettségi előkészítőre is lehet jelentkezni ha jól tudom, azt nem tudom minden suliban van-e ilyen.
2010. nov. 28. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. nov. 29. 08:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!