Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pécsi Babits humán szakán...

A pécsi Babits humán szakán hány angol van egy héten?

Figyelt kérdés
A Babitsba vagy a Leőweybe szeretnék menni ,a Leőweybe általános tantervűn heti 6 angol van a Babitsban azt tudom hogy humánon négy vagy öt de nem tudom pontosan ha valaki le tudná írni az nagyon jó lenne.A Babits tetszik jobban de az a célom hogy angolul megtanuljak szóval ha csak négy van akkor lehet hogy inkább Leőwey ...
2010. nov. 27. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen mindegy hogy 4 vagy 5

ha az a célod hogy angolul megtanulj akkor ne humánra meg általánosra menj hanem angol szakra

[link]

2010. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Babitsba kevesebb van /3/: akkor inkább a Leőweyt válaszd. Egyébként az utóbbi nagyon jó!
2010. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen hülyeség, hogy csak nyelv szakon tanulsz meg angolul. Egy ismerősöm bio-fizikára jár a Babitsba és jobban tud mint az emelt angolosok.
2010. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bizony, nem a heti 4x 45 percben fogsz megtanulni folyékonyan beszélni, kitűnő szókinccsel. Itt alapokat kapsz, szókincs, nyelvtan, helyesírás van előtérben.


Ahhoz, hogy rendesen megtanulj, egyedül is kell vele foglalkoznod. TV, Internet, könyvek, levelezés stb angolul.


Tapasztalatból mondom, én szívesen jártam be órákra is, de sokkal többet tanultam magamtól, könyvekből, TV sorozatokból.

2010. nov. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2010. nov. 28. 13:13
 6/9 anonim válasza:
100%
5 ANGOL VAN HUMÁN SZAKON!!!! és általában, angol anyanyelvű tanárral!
2010. dec. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Beiskolázás 2011/2012:



027406-01 (IX.B)

Gimnáziumi angolos osztály:

Első nyelvként heti 6 órában angolt tanítunk középhaladó vagy haladó szinten, anyanyelvű tanár bevonásával.

Második idegen nyelvként német, francia, latin, orosz és – korlátozott számban – olasz vagy spanyol nyelv választható. A latin harmadik nyelvként is választható.


A felvételi vizsgák:

a/ központi írásbeli matematikából és magyarból

b/ szóbeli:


a középhaladók és haladók a szóbeli vizsgán egy rövid bemutatkozás után angol nyelvű beszélgetést folytatnak egy-egy témakörről (témakifejtés), majd egy szituációt játszanak el a vizsgáztatókkal.



Bármiféle bonyodalom nélkül 60 másodperc alatt rábukkantam.... Nem tudom neked miért nem sikerült.

2010. dec. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én a humánt kérdeztem...
2010. dec. 4. 20:15
 9/9 anonim válasza:
leirtam neked. de ha nem érted, akkor nem kell ebbe az iskolába jönnöd. így is nagy a túljelentkezés.
2010. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!