Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A pécsi Babits német szakán...

A pécsi Babits német szakán hány angol óra van egy héten (tovább lent)?

Figyelt kérdés

Igazából angolra szeretnék menni de azt nem rég óta tanulom a németet viszont már 8 éve és a németre különben sem olyan nagy a túljelentkezés de utálom a nyelvet és nem is akarok vele semmit kezdeni...

szóval a második nyelvet vagyis az angolt mekkora óraszámban tanítják?


2010. okt. 19. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A második idegen nyelvet heti 3 órában tanítják! A Babitsban a németre könnyebb bekerülnöd, mert az angolra ezren jelentkeznek mindig. Ott egyébként is többszörös a túljelentkezés minden évben. Haladó angol indul egyébként is. Ajánlom még a Janus gimit, de ott is a németet. Sokkal de sokkal kevesebben jelentkeznek oda is mint az angol szakjukra. A lényeg, hogy nem kell magadat különösebben megerőltetned a bekerüléshez. Remélem segítettem valamit.
2010. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj olyan suliba, ami nem nyelv szakos. Meg is van oldva.
2010. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja a Leöweybe van általános szak!
2010. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi!:) Ja és bár nem ez volt a kérdés, valaki meg tudná mondani hogy hány iskolát lehet megjelölni.És légy szi írjatok még olyan jó iskolákat Pécsen amikben bekerülhetnék az angolra vagy van kezdő angol.. ha vannak ilyenek mert azt már alapnak veszik hogy mindenki tud angolul csak anyámék a nagy eszükkel németre írattak én meg utálom és már többet tudok angolból...
2010. okt. 19. 19:37
 5/14 anonim ***** válasza:
én is a Leöweyt javaslom neked. Ott nem annyira brutál kezdésű az angol. A szüleid meg nagyon is okosan tették, hogy először a németet vették alapul. Ezért is megy könnyen az angol! Fordítva soha nem menne! Nem is gondolná az ember, hogy az ősök "okosak" mi?
2010. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja bocsika, kihagytam, hogy 4-5 sulit jelölhetsz meg ha jól emlékszem még.
2010. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

lehet brutál kezdésű is majd bepótolom vagy némettanár helyet angolhoz járok vagy valami csak vegyenek fel

xd

2010. okt. 19. 19:46
 8/14 anonim ***** válasza:
örülj, hogy a szüleid támogatták, hogy nyelvet tanulj.
2010. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a bökkenő /tapasztalat/,hogy hiába mész erős angol gimibe, rögtön fel is mérik már az első időkbe, hogy hogy állsz vele?! És osztályon belül vannak csoportelosztások. Aki eleve emelt angol általánosból jött, van ilyen elég, azokat rakják a haladó csoportokba.
2010. okt. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálhatod a külön tanárt. Van néhány ismerősöm és osztálytársam is aki évek óta a nyarakat angliai nyelviskolákba múlatja és ők is angol tagozatra akarnak menni! Őket hallva, mármint, hogy milyen szinten tudnak, én személy szerint hanyagolom az angol szakot. Inkább a németre gyúrok. Itt is lenne heti minimum 3 angol. Arról nem is beszélve, hogy az ilyenek a "szint"! Most is ilyen osztályba járok és a büdös életbe soha nem kapok jó jegyet, mert ugye ha ők az ötös?
2010. okt. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!