Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen dunaújvárosi vagy...

Milyen dunaújvárosi vagy székesfehérvári közepesen erős gimnázium vagy jó szakközép, ami nem infos és nem közgazdaságos, és ahol olyan szinten tudom folytatni a németet és az angolt, ahol tartok?

Figyelt kérdés
8.-as vagyok és már 1.-től heti 5 órában,4.-től heti 6 órában tanultam a németet.Az idei tanévben teszem le az alapfokú nyelvvizsgát. Az angolt pedig 4.-től heti 2-ben. Előre is köszi a segítséget.
2010. nov. 26. 23:44
 1/6 anonim válasza:
Dunaújváros szerintem FOS. Én oda jártam négy évig...A sulik színvonala nem valami jó. Ha fasza suliba akarsz járni akkor mindenképp Szfvárra menj! Pl Telekibe.
2010. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vasvári gimnáziumot tom neked ajánlani Szfváron. :) Ott tanulhatsz tovább németül és angolul is :) Nagyon jó suli
2010. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

a teleki és a vasvári nem az erős gimnáziumok közé tartoznak?

azt tudom, hogy tanulhatom mind a kettőt a vasváriban is, de olyan szinten, ahogy állok belőle?

2010. nov. 27. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy a Vasvári.:)

Én úgy hallottam, hogy a Teleki a nagyon erős, aztán Vasvári és végül a Tóparti.

De nem tudom..

Mindenesetre a Vasváriban van Székesfehérvár legjobb diákközössége.:D


x/vasváris lány:)

2010. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi légyszi írjatok még
2010. dec. 4. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én németes vagyok(Vasváriban) és mi az alapoktól haladunk felfelé, de kibővítve. Igaz én hatosztályosba járok, szóval nem tudom...
2010. dec. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!