Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaphatok extra pontokat...

Kaphatok extra pontokat nyelvvizsgáért amit még régebben az indexembe pecsételtek és nem külön papíron van?

Figyelt kérdés
Van két (angol felső és német közepfok) nyelvvizsgám amit még anno a főiskolán tettem le. Rendesen nyelvizsa bizottsággal. Ezek voltak a szigorlataink és nyelvizsgák. Nem kaptunk papírt róla, hanem az indexünkbe pecsételték, hogy ezek közép és felsőfokúnak felelnek meg. Egy barátnőm szerint ezeket nem fogadják el. Ez igaz? Menjek el nyelvvizsgázni megint ha extra pontokat akarok? Nem tudom megkérdezni az sulitól ahova menni szeretnék, mert a tanulmányi osztály nem veszi fel a telefont!
2010. nov. 22. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a főiskolai szigorlatok nem minősülnek állami akreditált nyelvvizsgának. De tök fölösleges ilyen fontos dolgot itt kérdezni, mert teljesen mindegy, hogy mi itt mit mondunk. Ha nem veszik fel a telefont, akkor be kell menni személyesen.
2010. nov. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!