Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Salgótarjáni középiskolások!...

Salgótarjáni középiskolások! Madách vagy Bolyai?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os, így előttem a középiskola. Már mindkettőt elmentem megnézni. A Madáchban nem volt egy bomba angolóra, viszont mindenki NAGYON szimpatikus volt, az egész suli bejött. Viszont ha a tanulást vesszük,abban a Bolyai az erősebb,az angolóra pedig nagyon tetszett. Sajnos még nem igazán tudtam eldönteni. Szerintetek kitűnő átlaggal hova menjek?
2010. nov. 22. 18:05
 1/4 anonim válasza:
A Madáchba menj én Bolyais vok és már megbántam. Rossz tanárok, semmi program stb...
2010. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én Bolyais vagyok (kéttannyelvű, haladós),de nem bántam meg. A tanárok jó fejek, haladóba az angol kicsitnehéz mert sokat kérnek, de így van csak értelme(beszéltem egy Madáchos nyelvissel, aki mondta, hogy csak ismételnek, még a haladósok is, nálunk inkább a fejlődés a lényed, egy a gyakorlás a kezdősöknél van). Nem tudom az előző kommentelő hova jár, de a Bolyaiba szerintem elég sok program van. Körök minden témában, sok galériamegnyitó (és akkor rövidített órák :D ), pár délutáni program, meg ami a többi suliba(karácsony műsor, diáknap - az különösen jó szinte mindig -, gólyatábor, szivatás, ami azért nem olyan vészes mint a Madáchban - tudom, mert vannak onnan ismerőseim). Az osztálytársaim barátságosak, mindenféle személyiség van nálunk. A tanárokról: van nálunk is egy-kettő, aki kissé "fura", de még sincs olyan, (mint a például Madáchban az egyik kémiatanár - nevet direkt nem írok - ).

Szerintem a Bolyai a nyerő!

2010. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Klüti ***** válasza:
remélem végül a Bolyaiba jössz, hozzánk :D lehet, hogy nálunk voltál bent angolon amúgy :D (mellesleg csatlakozom az előttem szólóhoz :D)
2011. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nah hova mész/vettek fel?
2011. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!