Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó középsuli a Ganz?

Jó középsuli a Ganz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha a kispesti/lőrinci suliról van szó - Nem.

Tapasztalatból mondom, ne jelöld meg. Oda azok mennek, akiket máshova nem vettek fel, nagyon kicsi az esélyed a továbbtanulásra, és a fegyelem is egyenlő a nullával. Persze lehetnek kivételek, de jót még nem halottam arról az iskoláról. Ha megteheted válassz másik iskolát, nem fogod megbánni. Viszont hasonló középsuli a Trefort, a közelében van, és igen erősnek is számít a szakközépiskolák terén, akkor már az :)

2010. nov. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jó suli!! évről-évre nő a színvonal és igenis jó esély van a továbbtanulásra onnan!
2011. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó suli én tudom ajánlani. Nem olyan egetrengetően nagyok az elvárások. Mégis teljesen korrektül és tisztességesen leadják az anyagot. Jó jegyet könnyebb szerezni, mint valami jó nevű gimnáziumban ergo ha nem könnyelműsködi el az ember akkor az érettségije is nagyon jó lesz. Ez meg garantált út a felsőfokú képzésbe. A tanárok barátságosak, jó humorúak és könnyen lehet velük közös nevezőre jutni.


2 év Kossuth Lajos Gimnáziumban!! (elitsuli) eltöltött szenvedés és emberi mivoltom földbe tiprása után tudom ezt mondani. Szóval a nyeket meg a kéttant nagyon ajánlom kedves kérdező.


Egy boldog 11.-es! : )

2011. nov. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nagyon rossz suli!!!! Még hogy jól leadják az anyagot... barátságosak... pff :D Némelyik tanár akkora paraszt, hogy ááh... tisztelet a kivételnek.
2012. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

LOL :D Nekem továbbra sincs olyan marha nagy bajom az iskolával.. :)


Rossz tanár meg mindenhol van. Muszáj alkalmazkodni.

2012. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egész jó. :D Infós részen vagyok. Van 1-2 ééérdekes tanár, meg olyan amelyik kissé szarik az egészre, de okés. :D
2013. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát a nyelvtan tanárok jók, meg a többség kedves..de ez nem egyenlő azzal, h jól is tanítanak...én szerettem nagyon, de másnak nem ajánlanám nyugodt lelkiismerettel :/ meg azon is múlik h melyik épületbe kerülsz :)
2013. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az A épület fasza.:D A B épület is jó... csak valahogy.. minden omlik. :D
2013. nov. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!