Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magántanuló vagyok. Szerintete...

Magántanuló vagyok. Szerintetek leérettségizzek 11. végén mindenből? Most 10. es vagyok.

Figyelt kérdés

Más dolgom nincs ,hiszen még diák vagyok azonban szeretnék minél előbb leérettségizni ,majd szakmát szerezni ,hogy dolgozhassak. Egyébként azért vagyok magántanuló mert külföldre költöztünk.

A suliból így se kapok vmi sok segítséget, könnyen tanulok ,és van rá időm.Nyáron se hagynám abba a tanulást.


Tudom ,hogy osztályozóvizsgát kell tennem.

A helyemben húznátok még ,vagy kicsit jobban megerőltetnétek magatokat és leérettségiznétek minél hamarabb?

Egyébként nem hajtok kitünő érettségire ..magyarból és nyelvből nagyon jó vagyok szerintem abból menni fog, de a többiből 3-4es megfelel.

Nos?:)


Előre köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 11. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, ha meg tudod csinálni, egy próbát megér, de nem könnyű. Először le kell vizsgáznod az összes tantárgyból 11.-ből már előre, ugyancsak 12.-ből előre, végül felkészülni az öt érettségi tárgyból. Kemény munka, de nem lehetetlen, pláne ha nem fontos a jó osztályzat, mert szakmát akarsz tanulni. Csináld meg a korábbi érettségi feladatokat.
2010. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Tudom sajnos ,hogy rengeteg munka lesz vele:D de szerintem megéri.

Pont most nézegettem a régebbi érettségi feladatsorokat.:)

2010. nov. 11. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!