Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények Nyíregyházi Egyetem...

Vélemények Nyíregyházi Egyetemről? Milyen ott az oktatás?

Figyelt kérdés
Olvastam itt olyan véleményeket is, akik szidják, de hozzám, meg ez az egyetem lenne a legközelebb, ha felvesznek oda tanulni.

tegnap 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minél több véleményt olvasol, annál sokfélébbek lesznek, úgyhogy annál kevésbé fogod tudni azok alapján eldönteni, hogy mi legyen.

Nyilván ott is van élet, hiszen vannak, akik oda járnak. Ha neked fontos szempont, hogy közel legyen, akkor menj oda nyugodtan.

Ha viszont már eleve eldöntötted, csak valami önigazolást keresel, akkor várd meg, amíg a jó vélemények többen lesznek, mint a rosszak, aztán ne nézz ide vissza, mert később megfordulhat az arány.

tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
36%

Teljesen mindegy, a lényeg hogy legyen meg a papírod, hogy honnan van annak nincs jelentősége különösebben.

Nézz szét, ha tetszik a hely, akkor teljesen megfelel a célnak, ad egy papírt, aztán darabra megvan.

tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az se mindegy, milyen szak. Repülőmérnök szak pl itt a legjobb az országban (BME-n és Debrecenben van még). A tanári az mindenhol egyforma. Gazdasági képzésnél viszont már nagyobb a különbség egy Corvinushoz képest.
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!