Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Grafológiát hol tanuljak?

Grafológiát hol tanuljak?

Figyelt kérdés

sziasztok. 8.os vagyok.... grafológiát szeretnék tanulni...van ilyen középiskola vagy ahol hasonló dolgokat tanulnak.vagy csak föiskolán lehet tanulni....???

pszichológia,grafológia érdekel de szeretem a müvészetett,nyelveket tanulni,emberekkel foglalkozni,barátkozni,ismerkedni,rendezni,jönni menni,pörögni... milyen szak vagy középiskolát ajánlanátok nekem??? fontos lenne a véleményetek....


elöre is köszönöm :)


2010. nov. 4. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Grafológiát nem tanítanak középiskolában, majd érettségi után tanuld okj-s tanfolyamon. Addig ha érdekel, olvass könyveket a témában. A tanulmányi eredményedtől függően gimnáziumba vagy humán szakközépbe jelentkezz. A barátkozás, jövés-menés nem függ iskolától.

művészetet egy t.

2010. nov. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia. :)

Ha érdekel a kommunikációs irány válassz olyan iskolát. nem tudom hol élsz, de biztos van a környéken olyan iskola ahol ágazatain belül van kommunikációs jelleg. én Közgazba járok, 2. évem. nagyon sok középiskolában van kommunikáció, társadalomismeret, levelezés stb. Grafológiát nemtanítanak középiskolában, de okj-szakon igen, illettve főiskolán. :)

16/L

2010. nov. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Aaliyah válasza:
A pszichológia és a grafológia jól megfér egymás mellett. Attól, függ, milyen irányba szeretnél elindulni. Érdemes megcsinálni egy diplomát, de nem alapvető feltétel. A grafológia OKJ 2 éves, ha elvégezted, utána mehetsz Írásszakértő képzésre, majd eldöntheted, milyen írásszakértő szeretnél lenni (igazságügyi stb.). Illetve Győrben láttam még Grafológus szakoktató képzést is.
2011. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!