Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg, hogy egyetemen nem csak az alapszakon, hanem a felsőoktatási szakképzésrn(FOSZ) is kell egy szakdolgozat, csak rövidebb terjedelemmel. Teljes pánikban vagyok. Azt sem írták ki sehova, hogy az idén mik lesznek a témák. Amikor bementem személyesen a Tanulmányi Osztályra, ott azt mondták, hogy nézzem meg az előző évi témaköröket, mert nagyrészt nem változott. Meg is néztem. Volt pár téma ami egészen tetszett is. Viszont tartok attól hogy én erről az egészről túl későn tudtam. A többiek a szakomból is tőlem tudták meg, hogy kell ilyet csinálni. Október 11.-e a témák leadási határideje, de nincsen konzulensem. Írtam azoknak a tanároknak, akiknek a témái tetszettek, eddig egy tanár sem válaszolt.

Mit tegyek most?



tegnap 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Megkeresed személyesen.
tegnap 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hétfőn tervezem is, hogy bemegyek személyesen, viszont nem tudom, hogy a témaválasztást le kell e valahogy dokumentálni és, hogy pontosan az mennyi idő. Félek, hogy elkések.
tegnap 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!