Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet még belőlem mentőtiszt?

Lehet még belőlem mentőtiszt?

Figyelt kérdés

jól tudok stresszhelyzetben dönteni, szeretnék egy változatos munkát, ahol van pörgés, nincs unatkozás, fizikailag is kell valamit csinálni, nem okozna gondot a terhelés, éjszakai műszak, hivatásként tudnám végezni, mindig is ilyen irányban szerettem volna dolgozni (sürgősségis orvos volt a fő terv). 18 éves vagyok, még gimnazista. biológia tudásommal semmi probléma, színötös vagyok, szeretek vele foglalkozni sulin kívül is. a kémiával sincsen gond, érdekel, viszont a matekos részébe bezavar a számolási zavarom, így az emelt érettségi felejtős, ezzel az általános orvosi is (mivel a fizika érettségi még rosszabb lenne ilyen szempontból).


mentőtisztire tudtommal elég egy emelt érettségi, így a bejutással nem lenne gond. viszont nem tudom, hogy ott mennyire van a kémia matekos része, vagy esetleg más tárgyhoz kell-e.

lehetek még csupán a számolási zavarommal hátráltatva mentőtiszt?



ma 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dózisokat ki tudod számolni, akkor nem gond. De ha az nem megy, életveszély!
ma 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ameddig nem kell valamit több lépésbe levezetni, meg kilométer hosszú számolásokat írni, addig nincsen gond, fejben még gyorsan is számolok.
ma 16:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!