Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak ha gatya az...

Mit csináljak ha gatya az első zh-m?

Figyelt kérdés
Felkészültem rá, minden matek feladatot megoldottam 2x legalább, mindent értettem amikor bementem. Az eredmény siralmas, meg akarok halni, ki akarok lépni. Hiába számoltam ki szinte mindent jól, a végén kivonás helyett összeadtam, az x tengely koordinátái az y tengelyhez kerültek. Részpont nincs. Nem maxosra számítottam, egy közepessel is megelégedtem volna. Mi lesz később? Mi lett volna, ha úgy megyek be, hogy nem érzem azt, hogy mindent értek? Jövőhéten ebből kiindulva hasonlóan szar lesz az összes, mert ennél sokkal nehezebbek jönnek. Mi a teendő, ha ennél többet erre nem lehetett készülni és mégis szar? El fogok menni virágkötőnek

tegnap 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha karo, majd pót zh-n javítasz. Ha értetted, csak figyelmetlen voltál, akkor nincs nehéz dolgod. Ha meg szükséges, gyakorolj meg!

Ne keseredj el!

Mindenki életében vannak pót zh-k. A félév vagy meginkabb a teljes év letelte előtt korai messzemenő kovetkezteteseket levonni.

tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

gyakorolj, fogadj tanár, vagy aki segít!

senki nem született zh profnak!

fejlődésen mész keresztül, az első lépést megtetted hogy továbbtanultál, de az út a rögös és ingyen nem adnak semmit.

tegnap 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, mint te, csak én a gimnáziumot csinálom.

Ez barátom, tipikus megszoksz, vagy megszöksz eset.


Én megpróbálok felszedni pár okos csajt, akik segítenek majd, meg a tanároknál bevágódni. Ügyeskedek, trükközök, puskázok, ahol lehet + tanulok is.

Ha ezek után nem sikerül, akkor hagyom a fenébe az egészet: az iskola akkor nem nekem való.


Tehát tegyél bele mindent, amit tudsz, alkoss stratégiát (nem kell engem utánoznod a módszereimben), aztán vagy sikerül, vagy nem.


És higgy magadban.

tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!