Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Politikatudományok órarend?

Politikatudományok órarend?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogyan alakul az órarendetek. Az előadásokra kötelező-e bejárni, össze lehet-e rakni többségében délutánra/estére az órákat, mennyire lehet kompatibilis egy 8 órás (nappalis) munkával? Munka mellett szeretnék még tanulni, de sajnos nem indul a szak levelező formában, ahol meg igen, az vagy nem Budapest vagy színvonaltalan. Az első diplomám PPKE-s lesz, ezért elsősorban ez érdekelne, de természetesen bármit szívesen olvasok. Köszönöm:)

ma 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Adott intézményen és képzésen belül is lehet egészen más az órarend egyik félévben, mint a másikban. De szerintem teljes munkaidős állás mellett nappalin tanulni nem jó ötlet, akkor már jobban járnál egy vidéki levelezővel.
ma 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nappali mellett közel lehetetlen főállásban dolgozni. Inkább a levelezőt ajánlom. Én is amellett döntöttem, mert nem tehettem azt meg, hogy feladom a főállásom. Pedig még így is minden este tanulnom kell munka után.
ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!