Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun: Páros heteken lévő...

Neptun: Páros heteken lévő óra a páratlan hetekre van beírva?

Figyelt kérdés
Van egy órám, ami csak minden második héten van megtartva. A Neptun szerint ezek a hetek páros hetek, viszont a páratlan hetekre van beírva. Tanszéki email szerint a következő (16-ai) héten kezdődik a kurzus, ami egy páros hét ugyan, de a Neptunban nem szerepel azon a héten az óra. Ilyenkor mi van?

#egyetem #Neptun #tárgyfelvétel #órarend #páros hét #páratlan hét
szept. 14. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Menj oda 16-án a teremhez az órára, és kiderül. Maximum feleslegesen mész, az még mindig a jobbik eset.
szept. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jobb megoldás annál amit az egyes írt, hogy általában azért minden szakon van egy nagyon okos, tájékozott hallgató aki tud mindent, főleg azért mert puszi kapcsolatban áll a TO munkatársaival meg néhány oktatóval is. Őt kérdezd meg erről.
szept. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Ahová én jártam (ELTE), ott ilyen esetben nem a félév heteit nézték, hogy páros, vagy páratlan, hanem a naptári heteket. A jövő hét a 38. lesz, tehát páros. Lehet, hogy nálatok is így van. :)
szept. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as: az a baj, hogy ez sehogy sem jön ki, mert a félév szerint és a naptár szerint is páros lenne a jövő hét, még sincs beírva az óra:(
szept. 14. 11:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék akkor is. Ha nincs ott óra, hazamész, még mindig jobb mintha rögtön első óráról lemaradnál. Aztán pedig az első megtartott órán le lehet tisztázni a tanárral, hogy pontosan hogyan is van ez.
szept. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!