Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érhet hátrány munkakeresésben...

Érhet hátrány munkakeresésben azért, mert egy ilyen suliban tettem le az érettségit?

Figyelt kérdés
Egy mostanában a média által felkapott, nyíltan fidesz ellenes iskolában tettem le az érettségit estin. A sulit azóta bezáratták/bezárás fenyegeti, több alsós gyereket át se akartak venni más suliba, ha meghallották, hogy innen jött, s az estisek közül is van, akit több helyről elküldtek, mire másik iskolát talált. Az lenne a kérdésem, megtörténhet e, hogy az iskola neve miatt nem leszek szimpatikus egy munkahelyen, ha látják, hogy itt végeztem, vagy azért ez nem akkora tényező, és ez ,, végül is csak egy érettségi, a lényeg, hogy megvan"?

ma 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
41%
Eleve hátrányban vagy, ha érettségivel kell munkát keresned.
ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Munkahely függő szerintem. Ahol én dolgoztam nyáron még előny is lenne, hogy fidesz ellenes suliból jöttél. Elég mogorva volt a főnökasszony, kétféleképpen lehetett vele elbeszélgetni: Vagy a kormányt fikáztad vagy egy közös ismerősünket.

Lehet, hogy lesz ahol hátrány, lesz ahol nem foglalkoznak vele.

ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!