Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Facultas Humán...

Milyen a Facultas Humán gimnázium? (Nappali/esti)

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdést több szemszögből is lehet nézni (milyen a közzösség, mennyire erős iskola, mennyire szigorúak a tanárok). Sajnos az a helyzet áll fent, hogy a volt alapítványi díjas magán gimnázium, ahova jártam egy éve bezárt, viszont azt igérték év közben, hogy újranyitnak, de úgy làtszik, hogy blöff volt az egész :(. Emiatt 1 év kimaradt a suliból, úgyhogy most idén új iskolát kell keresnem ami lehetőleg nem erős iskola (az se baj, ha nagyon gyenge suli) és a közösség is befogadó.

Legtöbb ismerősöm alapján ez az egyik legjobb magángimnázium Budapesten...

Illetve aki már járt ebben a suliban, még az is érdekelne, hogy esti, vagy nappali tagozatra érdemesebb járni? Ez leginkább tanulás és közösség szempontjából érdekelne.

Kicsit nehezen beilleszkedő csöndes típus vagyok, eleinte szorongó, de szívesen ismerkedek :).


19/F



szept. 4. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van ismerősöm, aki odajár, és nem akarom bántani, de nem egy agytröszt, viszont még nem bukott meg, szóval teljesíthetőek az elvárások.


Ha megoldható, minden körülmények között a nappalit szokták ajánlani, mert estin lószart sem fognak tanítani, csak a nagyon minimumot, ami talán elég a 2-eshez érettségin.

szept. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

en idejarok nappalira es semmi extra igazabol, az elvarasok teljesithetoek, csak tanulni kell hozza. bar hol nem?:)

tanari kar nem veszes, az osztalyok is eleg befogadoak. csak ajanlani tudom

szept. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!