Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE vagy BME gazdálkodás és...

ELTE vagy BME gazdálkodás és menedzsment?

Figyelt kérdés
Elvégeztem a gazdálkodás és menedzsment szaknak az első évét a BME-n állami ösztöndíjas képzésen. Nem voltam megelégedve a szakkal feltétlenül pedig szeretek tanulni, ellenben az ELTE-s barátaim szeretik amit tanulnak meg unblock az egyetemet. Emiatt idén beadtam pótfelvételin és felvettek, azonban most egy kicsit elbizonytalanodtam. Megéri átmenni az ELTEre akkor is ha az esetlegesen csúszással jár? (mondjuk valoszínűleg a BME-n is csúsznék a makro miatt) Mennyi az esélye annak, hogy nem fogadják el az első éves tárgyaimat és elölről kell kezdenem? Ami egy nagy plusz pont lenne számomra az az órák felvétele, mert egyedül élek magamat is tartom fenn emiatt jó lenne ha a munka napjaimon lévő órákat visszanézhetném. Szerintetek megéri átmenni?

szept. 4. 09:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!