Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen volt az első napod az...

Milyen volt az első napod az iskolában? (Általános kisiskolás gyerekek szülei is válaszolhatnak!) Milyen érzésekkel, gondolatokkal nézel az egész tanévnek elébe?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egyelőre leginkább magyar iskolákban folyó oktatásról és körülményekről érdeklődnék most. Nem zárom ki a 25 éven felüliek válaszát sem, legyenek akár harmincasok vagy negyvenesek, stb.

szept. 3. 07:14
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Csalódást keltő, mert azt hittem, az iskolavezetés egyetért a társadalom 80%-ával abban, hogy értelmes és fontos döntés a mobilok kitiltása a tanítási időről, de úgy tűnik, nincsenek rajta az ügyön...
szept. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az 1-es választ szülő írta, vagy tanuló diák?


Egyébként köszönöm a visszajelzést!

szept. 3. 07:28
 3/10 anonim ***** válasza:

barmelyik lehet

meg az is hogy tanar

miert fontos?

szept. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A tanárok és a diákok vélekedése minden esetben összeegyeztethető? A mobiltelefonok használatának tekintetében is?


Bizonyára hosszú folyamat lesz a részletek aprólékos kidolgozása.

szept. 3. 07:38
 5/10 anonim ***** válasza:

A fiam most hatodikos. Tegnap is meg ma is nagy kedvvel ment iskolába. Neki nincs baja a telefonleadással. Jól el van a barátaival.

A srácok rákaptak az uno kártyára. Így a szünetekben unoznak.

szept. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"A tanárok és a diákok vélekedése minden esetben összeegyeztethető? A mobiltelefonok használatának tekintetében is?"

A tanárok között is, meg a diákok között is vannak teljesen eltérő vélemények mindennel kapcsolatban is.

szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó olvasni, hogy milyen változások történtek a közoktatásban, amióta én kimaradtam! (2005. júniusa.) Közel 20 év...


Pedig imádok tanulni és örökké tanfolyamokra, iskolákba járnék szívem szerint. De volt más állapotbeli kötelezettségem, aminek nem tudtam ellenállni és nagyon hosszan, sokáig tartott. Sok-sok évig.

szept. 3. 07:47
 8/10 anonim ***** válasza:

az én lányom úgy jött haza, hogy anya, végre nem egyedül vagyok különc :D

Nyolcoszt gimiben tizedikes, ott órán eddig se volt jellemző, hogy a telefonnal szórakoztak, inkább szünetben használták a többiek, ő meg olvasni szokott inkább. Mwgjelentek az e-bookok tegnap :)

szept. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Technikumban tanító ismerősöm egyet ért a szabályozással.
szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az iskola és az óvoda ugyanaz a szevezet volt, szóval ismertem az osztályban legalábbis 4-5 gyereket.


Sajnos az ovis szekálás emiatt elkísért, aztán ugyanez a suli volt a gimim is, szóval így utólag lehet pár tiszta lap jobbat tett volna.

szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!