Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az normális ha levelező...

Az normális ha levelező munkarendben 3 órám is egy időpontra esik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem adott, az 5 kötelező tárgyamból 3-nak az időpontja mindenképpen ütközik, nem tudom őket máshogy felvenni.

Ez normális így levelezőn, vagy mindenképpen szólni kellene valakinek?

Válaszaitokat előre is köszi!



aug. 26. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, mert nem kommunikálnak egymással. Elsősorban az érintett oktatóknak jelezd, ha az nem vezet eredményre a TO-t keresd meg, ha az se akkor a Dékánhoz is fordulhatsz, de az már csak a végső megoldás.
aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fura, mert levelezőn kész konzultációs rendet szoktak adni. Hol van ez, intézmény, kar, szak?
aug. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenképp megpróbálok utánajárni, hogyan lehetne ezt megoldani!

BGE, PSZK Gazdmen. egyébként.

aug. 26. 09:30
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen, szóltunk az oktatóknak, és utána megoldották, remélhetőleg nektek sem kell a Dékánig elmenni.
aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont gazdmenen volt nekünk is, csak a DE-n. :D
aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tök jó, hogy ez ilyen gyakori jelenség. 😅
aug. 26. 09:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt ilyen tanárképzésben. Itt nem oldották meg, csak a tanár nézte el, hogy valaki nincs ott, mert a másik kötelezőn van. Mindig akkor fordult elő, amikor az ilyen össznépi kötelező órákat tartották a tanárjelölteknek, hogy csesztek összeegyeztetni a szakos órákkal. Pedig egyszerűbb lett volna kijelölni egy időpontot, hogy teszem azt szeptember 20-án össznépi óra van, akkorra senki ne rakjon szaktárgyi órát, de ez szerintem túl logikus lett volna.
aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vmi nem stimmel vagy vmi nagyon megváltozott. Én ugyanezen az egyetemen, ugyanezen a szakon voltam, szintén levelezőn, és a 3 év alatt nem volt ennyi óraütközésem.
aug. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a hozzászólásokat!

Közben fény derült a titokra, és elvileg nem ütközik semmi, csak az órarendnél kellett átállítani valamit, hogy rendesen látszódjon melyik óra konkrétan mikor van. Bár az időpontok egyeznek, más-más órák vannak az adott napokon.

aug. 27. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!