Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 3 muszakos munkarend mellett...

3 muszakos munkarend mellett lehet normalis csaladi elete az embernek? Vagy be kell erni annyival, hogy hetente 2x30 perce latja valaki a feleseget/ferjet, meg a gyereket?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem igazán. Egészséged is tönkrevágod azért a zsebpénzért.
2022. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Én 5 évet lehúztam 3 műszakban, de soha többet. Csinálják a munkamániások. Se egészségügyileg nem éreztem jól magam, sem sehogy. Teljesen agressziv volt az ember az össze-visszaságtól. Nekem semennyi pénzt nem ér meg, amióta meg 1 műszakban dolgozom, azóta pláne nem vállalnám már el.
2022. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kb fél éve műszakozok de van pár kolléga akik 10+ éve csinálják gyerekekkel és meg tudják oldani.Persze nem annyira kiszámítható de azért összejön nekik is.

Azt nem tudom honnan szeded hogy hetente 1 órát látná a családot,ez nem igaz.Max délutánosban lehet hogy a munkaidő miatt elkerülitek egymást de akkor is legtöbbször tudtok találkozni valamennyit.Délelőttösben kb sztenderd nappalos munkarend,éjszakásban meg nagyjából akkor kelsz fel amikor a nappalosok végeznek.

Az meg változó hogy ki mennyire bírja,nekem 22 évesen nem gáz,idősebb kollégák sem nagyon haldokolnak emiatt ahogy nézem.Persze aki ott van 10+ éve már észreveszi hogy nem bírja annyira de nem muszály eddig csinálni.

2022. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha delutanos vagy 2tol 10ig, az assony meg 8tol 4 ig solgozik, akkor konkretan egy hetig nem latod. A gyereket ugyszinten. Delelott vagy otthon mikor senki mas, estere mikor hazaersz mar mindenki alszik. Ez élet?
2022. febr. 1. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!