Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudok végezni egyetemet...

Tudok végezni egyetemet nappali tagozaton, (kommunikáció és médiatudomány) ha napi 6 órát dolgozom?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2009. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én levelezőn csinálom ugyanezt. Megnéztem a nappalisok óraszámát, vizsgaanyagait... kizárt, hogy meló mellett meg lehessen csinálni. Egy esetben igen... ha a médiában dolgozol és már van 5-10 év gyakorlatod. Én még levelezőn is csak így tudom csinálni, hogy szinte az aktuális minkáimat adom be.

Azért kéne nappalin, mert akkor nem kell fizetni? Nyomós érv! Esetleg próbáld meg nappalin és még mindig dönthetsz úgy, hogy átkéred magad levelezőre.

2009. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért kéne nappali, mert hiányzik a suli, szeretnék bejárni, de dolgoznom meg muszáj. Nem tudom a levelezői, hogy működik? Ott néha kell bemenni, vagy mi ez, hogy levelezői?
2009. jan. 7. 12:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság a levelező tagozat legtöbbször azt jelenti, hogy heti egyszer/kétszer vannak óráid (többnyire pénteken és/vagy szombaton), de akkor egész nap. Bölcsészkart amúgy simán lehet úgy végezni nappalin, hogy dolgozol mellette, ha a 6 órás munkaidőt a délutáni-esti órákra tudod tenni. Az egyetemen nagyrészt délelőtt vannak a választható órák.
2009. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én műszaki főiskola nappali mellett dolgozom 6órában. Csak akarni kell, bár tény,h nagyon nehéz. De még ösztöndíjat is kapok:)
2009. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezeket a szakokat talán lehet, mert nem kell könyvhegyeket elolvasni, mint mondjuk a történelem vagy a magyar szakon.
2009. jan. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ kinek mennyi a teherbírása. Ismerek olyan embert aki az orvosi egyetem mellett dolgozik, nem teljesen értem, hogy bírja, de csinálja. Én nem bírnám.
2009. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Én mérnök szakot végeztem úgy, hogy az utolsó másfél évben teljes munkaidőben dolgoztam.


A komm. szakot nem véletlenül hívják büfészaknak, csodálkoznék, ha pont ott nem lehetne megcsinálni. A lényeg, hogy ne legyen kötelező bejárni az órákra.

2009. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!