Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csinált valaki itt már ilyet?

Csinált valaki itt már ilyet?

Figyelt kérdés

Egyetemen belül szeretnék szakot váltani.

Neptunon leadtam a kérvényt, de félek nem javítják ki időben illetve, hogy nem-e kell más is leadni?.

Mert fura se érettségit, se személyes adatokat nem kértek.



aug. 12. 13:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Hogy tudná már befizetni a tandíjat ha most államin van és nincs önköltséges szerzödése ? xd
aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

De azt írták nagy valószínűséggel államin maradok.

De akkor is logikátlan, meg amúgy nem hiszem el, hogy ennyire lesz@rják.

Pénteken tárgyfelvétel, és sehol semmi még.

aug. 20. 18:04
 23/33 anonim ***** válasza:
Jó, most hosszú hétvége van.
aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt
aug. 20. 20:59
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy tudná már befizetni a tandíjat ha most államin van és nincs önköltséges szerzödése ?"

Kideríti a számlaszámot, és kész, az átutalás közlemény rovatába beírja a nevét meg valami adatait, hogy egyértelmű legyen, aztán elküldi az átutalás igazolását e-mailben, amiben megírja, hogy miért fizette be. Ha végül nem veszik át, nyilván vissza fogják utalni és kész, de ha átveszik, legalább nem mondhatja, hogy nem fizette be időben.

aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
54%
"legalább nem mondhatja, hogy nem fizette be időben" - nem mondhatJÁK
aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
60%
Ez nagyon nem így müködik
aug. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ha olyan a határidő, amilyen, kommunikálni meg nem lehet velük, akkor ez is egy módszer lehet, ha megvan rá a pénze, és nem akarja, hogy a befizetési határidő elmulasztása miatt ne kezdhesse el a félévet. Ha kiderül, hogy mégsem veszik át, vagyis potyára fizette be, akkor egyszerűen visszakéri a pénzt, és simán visszaadják neki, csak lesz némi átfutási ideje az ügynek. Van olyan a pénz világában, hogy mellémegy egy átutalás, akkor is ez történik. Vagy melyik része olyan hihetetlen?
aug. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Nincs igazad.

Be se fizethetem, mert jogilag még a másik karra járok.

De egyébként most beszéltem velük, és azt mondták, hogy csak államira vesznek át

aug. 21. 11:34
 30/33 anonim ***** válasza:

"Be se fizethetem, mert jogilag még a másik karra járok."

Bárki bármilyen számlaszámra átutalhat pénzt.

aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!