Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csinált valaki itt már ilyet?

Csinált valaki itt már ilyet?

Figyelt kérdés

Egyetemen belül szeretnék szakot váltani.

Neptunon leadtam a kérvényt, de félek nem javítják ki időben illetve, hogy nem-e kell más is leadni?.

Mert fura se érettségit, se személyes adatokat nem kértek.



aug. 12. 13:38
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Eléggé fo*ok, mert pénteken már tárgyfelvétel van...

Gondolom akkor hagyhatom is azt a fenébe.

Július 26.án leadtam már...

aug. 19. 20:15
 12/33 anonim ***** válasza:
Azért még ne hagyj fel a reménnyel. :)
aug. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Megérte vajon ezt a sok stresszt?

Turizmus vendéglátásról mennék át nemzetközi gazdálkodásra.

Ti is úgy látjátok, hogy ez sokkal jobb szak?

aug. 20. 08:49
 14/33 anonim ***** válasza:
A turizmus vendéglásból túlképzés van és ha nincsenek kapcsolataid akkor csak beraknak kb pincérnek vagy recepciósnak. Nemzetközi gazdálkodással fényévekkel jobb esélyed van. Az utóbbival majdnem az összes gazdasági mesterre tudsz is menni teljes kreditértékkel.
aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

A mestert fix máshol végzem el, mert egyszerűen vicc az egész.

Pl. ha önköltségesre vesznek át, akkor azt még akár aug 25.én is megtehetik, viszonr aug 23.ig be kell fizetni a tandíjat.

Logikus nagyon. Létezhet, hogy ezek miatt csúszik valaki egy évet, mert túl sokáig javítanak neki egy ilyet és kicsúszik így más kötelező határidőből?

aug. 20. 13:05
 16/33 anonim ***** válasza:
Hát, mindenesetre legyen valami B terv... Keress valami munkát, hátha nem fogod tudni elkezdeni ezt az évet...
aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

De ez félelmetes.

1 hónappal előtte adtam le a kérvényt.

Ez teljes mértékben nem az én hibám lenne.

Meg az az érdekes, hogy augusztus 25ig le lehet adni a szakváltási kérvényt, szóval ennek semmi értelme.

aug. 20. 13:18
 18/33 anonim ***** válasza:
40%
Mindegy, hogy kinek a hibája. A helyzet az, ami. Alkalmazkodj hozzá, hogy minél kisebb lehessen a pofára esés (bárkinek a hibájából). Erről szól az élet. Isten hozott benne! :)) Eddig is tudtad, hogy a felnőttek vagy tanulnak, vagy dolgoznak, nem? Hát, ha ennyire az utolsó pillanatban jutott eszedbe a szakváltás, ahelyett, hogy már a nyár elején beindítottad volna a gépezetet, akkor most az van, ami. Más miatt is előfordulhatott volna bármikor, hogy nem folytathatod a tanulást, nem? Akkor is el kéne menned dolgozni, ha nem akarsz vagy tudsz a szülők nyakán élősködni. Nem olyan félelmetes ám dolgozni. Ha még nem próbáltad, épp itt az ideje. Aztán majd folytatod a tanulást, amikor lehet.
aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Sajnos ezzel nem értek egyet.

Azért van valaminek határideje, hogy ha addig azt a dolgot megcsinálod, akkor biztos lehetsz egy döntésben.

Nem az történt, hogy kicsúsztam a határidőből, nagyon is benne voltam.

aug. 20. 14:17
 20/33 anonim ***** válasza:
23%

Jó, akkor nem értesz egyet. És akkor mi van? Akkor úgy fog forogni a világ, ahogyan te szeretnéd?


"ha önköltségesre vesznek át, akkor azt még akár aug 25.én is megtehetik, viszonr aug 23.ig be kell fizetni a tandíjat"

Annyit még megtehetsz, hogy aug. 23-ig becsengeted a pénzt akkor is, ha csak később (ha egyáltalán) kapsz választ - aztán majd ha nemleges a válasz, legfeljebb futsz a pénzed után. Ez menni fog?

aug. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!