Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A NKE-n ha bekerültem az...

A NKE-n ha bekerültem az önköltséges tűzvédelmi szakra, de én az iparbiztonságot szeretném (ugyanaz a kar) van lehetőség átjelentkezésre a későbbiekben?

Figyelt kérdés

aug. 12. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Átjelentkezni szakok között általában csak 2 aktív félév után, kartól függően megszabott, megfelelő teljesített kreditmennyiség és tanulmányi eredmény után lehet. Azaz most egy évet el kell töltened a jelenlegi szakodon, és leghamarabb jövő nyáron jelentkezhetsz át. Sajnos ha a feltételeket maradéktalanul teljesíted, akkor sincs garancia arra, hogy átvesznek, azaz lehet, hogy "bennragadsz" a tűzvédelmi szakon.
aug. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És a passzíváltatás hogy működik, van valami hátránya esetleg? Azt tudom, hogy 1 félév után lehetséges max 2 félévet
aug. 13. 08:37
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 A passziváltatás szabályai egyetemtől függően mások és mások, és én nem tudom, az NKE-n mik ezek a szabályok. De ha átjelentkezni szeretnél, akkor nehogy passziváltass az első félév után, hiszen akkor nem lesznek meg az átjelentkezés minimális előfeltételei jövő nyáron (pl. nem lesz elég teljesített kredited), és így simán visszadobják a kérvényedet.
aug. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!