Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Személyesen is be kell menni...

Személyesen is be kell menni beiratkozni az egyetemre?

Figyelt kérdés
A neptunban kell beiratkozni viszont láttam hogy lehet kérni időpontot személyes beiratkozásra. Most akkor nem elég csak a neptunban beiratkozni?

aug. 10. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem elég.
aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Be kell menned és vinned kell magaddal minden iratot, ami elő van írva. Már nem emlékszem pontosan, de Neptunból kinyomtatott beiratkozási lap, érettségi bizonyítványod, illetve annak a másolata, igazolványát, igazolványkép stb.
aug. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha BGE-s vagy akkor lehet teljesen online is beiratkozni. Más egyetemen nem tudom, hogy van-e ilyen.
aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
SZTE-n tavaly személyesen be kellett menni.
aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, miért olyan nehéz megnézned az egyetemed weboldalát. Teljesen biztos vagyok benne, hogy ott minden részletesen le van írva. Nekünk mégis honnan kéne tudnunk a választ, ha nem tudjuk, hogy az ELTE-re mész vagy a Tokaj-Hegyalja Egyetemre?
aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%
Biztos vagyok benne, hogy küldtek e-mailt a teendőkkel kapcsolatban, nézd meg, hogy ott mit írnak. Nagy valószínűséggel nem elég online beiratkozni, ennek egyik legfőbb oka az, hogy a felvételikor feltöltött EREDETI dokumentumokat be kell mutatnod, ezzel igazolva azok valódiságát. Ezen kívül másolatot is kell mindenről vinned, mert ők nem fognak nekiállni mindent lefénymásolni, mert nincs idejük (meg mondjuk kedvük sem nagyon), viszont a kartotékodban ott kell lenniük.
aug. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
PTE-n is be kell menni.
aug. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!