Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eszterházy Károly Egyetem...

Eszterházy Károly Egyetem valóban könnyebb, mint a Pécsi Tudományegyetem tanárképzés esetén?

Figyelt kérdés
Sajnos, vagy nem sajnos, anyagi, családi okok miatt kénytelen leszek átmenni levelezőre. Tanárképzés esetén csak Egerben van erre lehetőség. Sokak szerint az ottani képzés némileg könnyebb is, bármelyik nevesebb egyetemnél. Igaz ez?
aug. 4. 03:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Az is tény, hogy nagyon nem érzem jól magam a PTE-n. Leginkább a TTK miatt. A nev, pszi tanszék korrekt egyedül.
aug. 4. 03:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha Pécsett nem érzed jól magad, Egerben sem fogod. A város itt is cuki, a suli viszont egy kalap f.s. A levelezősöket meg kb direkt szívatják, amivel cssk lehet. A legjobb szándékkal mondom, hogy az Eszterházyt felejtsd el, ha van bármi más lehetőséged. Ha nincs, az persze más kérdés.
aug. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor Nyíregyháza?
aug. 4. 11:12
 4/5 A kérdező kommentje:
Viszont csak Egerben van levelező tanári, ahogy látom.
aug. 4. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyíregyi okés
aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!