Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkeztem osztályozó...

Jelentkeztem osztályozó vizsgára, vissza tudom még vonni?

Figyelt kérdés
Átgondoltam, nem szeretném megírni. Viszont már beküldtem az űrlapot.

aug. 3. 10:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nem egyszerűbb lenne, ha felhívnád az iskolát és közölnéd velük, hogy nem mész osztályozó vizsgára?

aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
#10, szerintem a kérdező nem pótvizsgára jelentkezett, hanem osztályozó vizsgát akar tenni, hogy előrehozott érettségire mehessen.
aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%
Hogy oehet valaki ilyen hülye, hogy nem írja meg? Menj hajléktalannak akkor..
aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12!

Igazad van...

Nekem valamiért az augusztus alapvetően a pótvizsga, erre asszociálok...

aug. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 SZTANN ***** válasza:

Ha jelentkeztél (űrlapot töltöttél ki), akkor a jelentkezésed már regisztrálva van. De ha mégsem jelensz meg a vizsgán, semmi sem történik.

(Esetleg be lesz jegyezve, hogy a vizsgán nem jelentél meg, indoklás nélkül ez elégtelen vizsgát jelent. De ha csak valami önkéntes vizsga lett volna, akkor még ennyi sem történik...)

Ha ez egy kötelező vizsga, pl. az iskolai továbblépéshez, akkor persze bukásnak tekinthető, vagyis nem léphetsz a következő osztályba. (Ha tanköteles vagy, ismételsz, ha nem, akkor kimaradtál.)

aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15


Ez egy osztályozó vizsga ami opcionális, előrehozott érettségihez szokás.



Azért jelentkeztem meggondolatlanul, mert azt hittem kifutok a jelentkezési időből, és gondoltam az online űrlap (aláírásom nélkül) nem egy hivatalos dokumentum, csak egy jelzés a tanárok felé, hogy szándékozok írni egyet.

aug. 10. 00:22
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!