Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az Eszterház...

Gabesz kérdése:

Mi a véleményetek az Eszterházy Károly egyetemről?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Idén vettek fel az Eszterházy Károly egyetemre, biológia szakra, azon belül is levelezőre. Mi a véleményetek, jó egyetem, erős oktatással? Tanárok milyenek?

Köszönöm előre is a válaszokat!



júl. 28. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A biológia szakot nem ismerem, BTK-ra jártam. Nem szerettem, nem volt hallgatóbarát, és az ottani diplománkkal sem megyünk semmire. De hátha a ti karotokon mindez másképp van :)
júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mennyire veszik komolyan a vallást?
júl. 28. 16:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt sajnos nem tudom, amikor én oda jártam, még nem katolikus egyetem volt.
júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ott végeztem, igaz a PK-n.Nem szerettem,alig vártam,hogy végezzek.Egyáltalán nem volt hallgatóbarát egyetem,hatalmas fejetlenség volt mindig.
júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mire gondoltok azalatt, hogy "nem hallgatóbarát"?
júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig fejetlenség volt, szervezetlen,oktatók jelentős része emberileg alkalmatlan.
júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most még folyamatban van, hogy átkerülhessek egy másik egyetemre, ha nem sikerül, megelékszem ezzel. Mesterképzést máshol fogok elvégezni. Azt is nézem, hogy legalább nem önköltséges a szak.
júl. 31. 08:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha "idén vettek fel", akkor hogy vagy folyamatban? Nem jelentkezhetsz pótfelvételire, ha felvettek már valahová
júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy nekem nem számolták ki teljesen az érettségi eredményeimet. Szóltam ez ügyben és azt mondták, hogy később értesítenek, ha esetleg úgy adódna, hogy az új eredmény eléri a másik egyetem ponthatárát, akkor van lehetőség arra, hogy átvesznek.
aug. 2. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!