Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha valaki a Nagy Wekerle...

Ha valaki a Nagy Wekerle Sándor Üzleti Főiskolán végez, az bátran döngetheti a mellét?

Figyelt kérdés

júl. 28. 07:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Persze, csak akkor, ha meg is szerezte a diplomát!
júl. 28. 07:47
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

A bátran melldöngetés nem törvénytelen, nem erkölcstelen és nem is egészségtelen, úgyhogy ezek alapján azt mondom, hogy nyugodtan.

Az más kérdés, hogy ki és mennyire fog hülyének nézni emiatt, amire azért minden esélyed meglesz. Egyrészt azért (és vélelmezem, a kérdés alapvetően erre irányult), mert sem maga az egyetem, sem az általa indított üzleti képzések nem minősülnek annyira nívósnak vagy nehéznek, ami indokolná a melldöngetést, másrészt nagyjából 2 percnyi gondolkodás, vagy ennek híján egy heti álláskeresés elég ahhoz, hogy rájöjj, hogy senki nem esik hanyatt nagyjából semmilyen diplomától. Az, hogy van egy diplomád, főleg pályakezdőként, nem azt jelenti, hogy innentől mekkora király vagy, hanem inkább azt, hogy sikeresen megugrottad a nulladik lépcsőfokot, ami ahhoz kell, hogy szóba álljanak veled. Amire egy nevesebb egyetemen szerzett diploma esetén hatványozottan jobbak az esélyeid.

júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Mégis mire fel?
júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem tiltja egyik jogszabály sem úgyhogy igen.
júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem egyetem, hanem főiskola.
júl. 28. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Persze, miért ne? Senkit nem érdekel, hogy hol végeztél. Ez nem az óvoda. Állásinterjún beszélj jól, és ennyi. Akkor lesz esélyed.

Nekem még nincs diplomám, csak érettségim meg több szakmám is, és az egyik szakmámban dolgozom már három éve, de már elértem egy szintet azért, és bejutottam végre egy közepesen jó helyre, jobb pozícióba, így kezdhetem el az egyetemet is idén végre levelezőn(eddig olyan tré helyeken dolgoztam, hogy lehetetlen lett volna megoldani a bejárást még levelezőn is).

júl. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én büszke vagyok rá hogy ott végeztem, igaz nem melldöngetően :) Kedves segìtőkész tanárok , dolgozók. Nem a szivatásra mentek hanem h elsajátìtsd a tananyagot. Jó nem a leghìresebb suli de ugyanúgy akkreditált elfogadják bàrhol.
aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!