Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Államit vagy önköltségeset...

Államit vagy önköltségeset választanátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A szakon amire jelentkeztem nagyon magas a ponthatár, ezért csak Szombathelyre vennének fel államilag támogatottan, viszont nagyon messze van (5 óra utazás) plusz nem is mennék túl szívesen oda, Pest van közel hozzám és odamennék legszívesebben, de ott csak önköltségesre vennének fel. Ebben a helyzetben ti melyiket választanátok? (2.félév végén át akarnék menni államira, szóval reményeim szerint csak 1 évet kéne fizetni)

júl. 24. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Nincs választási lehetőség, ahova bekerültél, bekerültél. Pont. Nem lehet már választani.
júl. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de kíváncsi vagyok mások véleményére is. Kicsit elbizonytalanodtam, hogy jól döntöttem -e
júl. 24. 20:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A Szombathelyet csak akkor vállalnám a helyedben ha koliba mész vagy albérletbe mert napi 5 órát ingázni brutálisan kimerítő. Legalábbis személyes tapasztalat alapján. Én is pszichológiára járok (Pázmány), oda-vissza 3 óra az út és már ennyitől sokszor ki vagyok.
júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koliba mennék, csak rossz lenne olyan messze lenni a családomtól, meg én gyakran hazajárnék, minden hétvégén valószínűleg
júl. 24. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem

És melyikre vettek fel? Mert mondtad hogy nem vagy benne biztos hogy jól döntöttél

júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Kérdező, meglehetősen átlátszó a dolog :D Még be se iratkoztál, már az átkerülésről kamuzol :D

júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 pestre

#6 én írtam ki mindkettőt az igaz, de ez a kérdés az én helyzetemről szól, az meg az övéről. Kicsit más a kettő, mivel én csak idén jelentkeztem, ő meg már 1 éve ott van. Miért találnék ki olyanokat hogy kérvényezte meg 4,5 az átlaga, mit nyernék vele? :D

júl. 24. 21:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor megjelölted, nem számoltál azzal, hogy 5 órára van tőled és kimerítő az ingázás? Halasztottál volna inkább és írtál volna újra érettségit. De szerintem inkább ne iratkozz most be, ne fogyjanak az állami féléveid.
júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!