Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE Bárczin milyen a...

Az ELTE Bárczin milyen a pszichopedagógia és autizmus szakirány? Elsősorban ez a kettő érdekel, ilyen párosításban

Figyelt kérdés

júl. 22. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A párosítás jó, mert összeillenek, gyakori párosítás. Mindkettőre nehéz bejutni, és azt vagy az első vagy a második félevés, vagy az első év eredményei alapján fogják eldönteni, hogy bejutsz-e oda ahova szeretnél. Nem tudok mesélni róla hogy milyen maga a párosítás.
júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen a két szakirányon végeztem. Az auti zseniális, nagyon magas színvonalú, felkészült és tapasztalt oktatókkal, szigorú elvárásokkal, tudományos fókusszal. 4,5-ös átlaggal lehetett bejutni, harmincvalahány embert vettek fel.


A pszichopedről mindezt már nem tudom elmondani. Sokszor kibogozhatatlanok voltak a tárgyak egymással való összefüggései, az oktatók meg - ugyan többnyire felkészültek voltak - túl magas elvárásokat támasztottak a leadott anyag színvonalához képest. Az is előfordult, hogy egy pszichopedes oktató olyan, autizmussal kapcsolatos megállapításokat tett, amelyek tudományosan megalapozatlanok voltak. Ide könnyebb bekerülni, 3,5 (?) átlag is elég volt, és olyan 40-45 hely volt.


Jó párosítás, de az auti értak-kal még jobb lenne.

júl. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!