Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen mentőtisztnek lenni?

Milyen mentőtisztnek lenni?

Figyelt kérdés

Már régóta gondolkodom rajta, hogy tovább tanuljak. Mindenféleképpen valami olyat szeretnék, ami hasznos is és szeretném is, ezért is gondoltam, hogy mentőtisztire mennék.


Akinek van tapasztalata a témával kapcsolatban mesélne picit? Nagyon kíváncsi vagyok.



júl. 21. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Megéri
Nem éri meg
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős elmondása alapján elég kemény képzés, sokan halasztanak.
júl. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz képzés, de ez érthető. A munka is az.

Hallgass bele az RSI podcastbe.

júl. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én most leszek negyedéves tisztin. Írj ha szeretnél és mesélek. Sok órám van kivonulóként is szóval nem csak az egyetemről van tapasztalatom.


Ez a megéri/nem éri meg szavazásnak nem feltétlenül van értelme, hisz ez egy olyan kérdés, hogy mindegy mások mit mondanak, neked kell megérje.

júl. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
0-24 munka. Nincsen hétvége, ünnepnap. Fizetés szörnyű. Horrorisztikus balesetekhez kell kimenni, sokszor viszont idiótákhoz is, akik egy sima torokfájás miatt hívnak mentőket. Az mellett nagyon kemény az egyetem. Biztos van, akinek ez megéri, de az nem a pénzért csinálja az biztos.
júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!