Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 405 pont elég lesz a széchenyi...

405 pont elég lesz a széchenyin igigre vagy kereskedelem és marketingre?

Figyelt kérdés
Izgulok a ponthatárok miatt, igigre tavaly azt hiszem 330 körül volt a ponthatár, kereskedelem és marketingre meg 404.
júl. 18. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ezt nem lehet előre megjósolni, de én arra tippelek, hogy az új rendszer miatt inkább lefelé fognak menni a ponthatárok. Érted, mert vagy emeltet csinálnak (a 2 egyetem által kért tárgyból), amin értelemszerűen kevesebb pontot értek el, mint középen, vagy közepet, de arra ugye megy a 0.66-os szorzó.

De úgyis majd kiderül, nem? Az eredményeden úgye tudsz már változtatni, majd lesz valami.

júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*úgyse
júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze kiderül majd jövő hét szerdán. csak most nem tudom hogy a 405 pont soknak számít e alapból vagy sem. emelteztem, van egy c1-es nyelvvizsgám is.
júl. 18. 22:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!